{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Organization", "name": "Citlivá podpora kojení", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "ratingValue": "5", "reviewCount": "20" } }
606 263 203 nebo
petra@citlivapodporakojeni.cz

Služby

Laktační poradenství

Pomůžu Vám s kojením v Praze a okolí, aby miminko bylo spokojené. Pokud si nejste jistá a trápí vás otázka, zda miminko pije dostatečně nebo řešíte jiné nejistoty či problémy v této oblasti, je vhodné si domů zavolat laktační poradkyni. Podíváme se společně, jak kojení probíhá, co můžeme udělat pro to, aby kojení bylo příjemné pro vás i miminko. Poskytnu vám rady na vaši konkrétní situaci. Probereme dětský spánek a manipulaci s miminkem, pokud to bude potřeba. Budu tu pro vás i v případě, kdy chcete odstavit dítě. To vše s respektem a citlivě. Podpořím vás v péči o miminko a vše co je s tím spojené.

Nosící poradenství

Ráda byste nosila své miminko v nosící pomůcce a nevíte jak? Od toho jsou skvělé konzultace k nošení dětí. Vše si prakticky ukážeme. Získáte potřebné dovednosti k tomu, abyste nosila správně, ergonomicky a především pohodlně. Řekneme si něco k teorii, vyvrátíme mýty, které kolem nošení dětí panují. Ukážu Vám, jak si správně nastavit nosítko či uvázat šátek. Ráda vám poradím, jak miminko obléct, aby vám nošení bylo příjemné. Konzultaci k nošení dětí doporučuji i pro ty, kteří potřebují podpořit ve vhodné manipulaci s miminkem tzv.handlingem. Ať je to při běžném fungování s dítětem jako například koupání, dávání na bříško apod. Konzultaci využije i člověk, který má již  s nošením dětí zkušenosti a rád by se zdokonalil nebo naučil nové úvazy. Podstatné je, že si vše prakticky vyzkoušíte i s manipulační panenkou a získáte dostatek prostoru pro nácvik i vaše dotazy. V kontaktu budeme i nadále, pokud budete potřebovat. 

manipulacni-panenka

Porodní dula

Porodní dula je zkušená a podpůrná osoba, která poskytuje emocionální a fyzickou podporu těhotným ženám nejen během porodu. Mým cílem je vytvořit pozitivní a bezpečné prostředí, poskytovat informace, a pomáhat ženě dosáhnout co nejlepšího porodního zážitku. Ozvěte se v případě zájmu a domluvíme se na seznamovací schůzce, která je zdarma. Můžete se na mě obrátit i ohledně sepsání porodních přání či poporodní péče.

Podpora v šestinedělí

Poskytnu vám laskavou podporu v období, které je jedinečné a zároveň pro mnohé ženy náročné.

Rebozo

Naučím vás, jak si podvázat těhotenské bříško, jak využít rebozo při samotném porodu a jak se opečovat v šestinedělí pro lepší zavinování dělohy. Poskytuji také rebozo relaxační masáž.

Konzultace laktačního a nosícího poradenství

Nejčastěji probíhá u vás doma, ale můžeme se setkat i na oddělení šestinedělí.

Nejste si jistá, zda je miminko správně přisáté, zda získává dost mateřského mléka? Vyladíme vzájemnou polohu, zkontroluji, zda miminko opravdu a vydatně pije. Mohu Vám pomoci i v případě, kdy se miminko nepřisává, když vás kojení bolí, potřebujete odstranit kloboučky. Potřebujete poradit s alternativním dokrmem? Nebo se potýkáte s bojkotem kojení, retencí, řešíte kojení staršího dítěte a podobně? To vše lze během osobní schůzky řešit.

Získáte potřebnou důvěru v sebe i v miminko. Naší schůzkou to nekončí. Budeme i nadále v kontaktu. Poskytuji i telefonickou či online konzultaci, to vše po domluvě.

podpora-laktacni-poradenstvi