{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Organization", "name": "Citlivá podpora kojení", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "ratingValue": "5", "reviewCount": "20" } }

Oblečení v létě nejen při nošení dětí

blog-letni-obleceni

Individuální přístup

Vše, co vám mohu nabídnout, najdete ZDE.

Abychom se při nošení dětí cítili příjemně, tak na oblečení opravdu záleží. Zvlášť v létě. Tady jsem pro vás sepsala nějaké tipy, jak si vše zpříjemnit.
🌸body z merino vlny ideálně nižší gramáže. Skvělé jsou body značky Engel s příměsí hedvábí.
🌸outlast body
🌸body či tričko z bambusu
Skvělou zkušenost mám s  @koakoamerino @little_angel_cz
@duomamas @dupetoshop 🫶bambusové kraťasy 🫶merino legíny nižší gramáže @zkusmerino.cz @satkomanie

🌸nohy nechat ideálně holé, pokud tomu teplota odpovídá.

Pokud chcete, použijte například bambusové ponožky. Capáčky se doporučují až u začínajících chodců, aby nožička dítěte mohla hezky pracovat. Co je ovšem potřeba hlídat? Aby se nohy nespálily od slunce.
A jakou zvolit pokrývku hlavy? Doropučuji uv kloboučky typu reima, s plachetkou, která dobře ochrání krk.
U čepiček a kloboučku je potřeba myslet i na to, aby byl kšilt měkký a dal se ohrnout, když miminko usne a mohlo si tím pádem pohodlně položit hlavu na vašem těle.

🌸Nezapomínejte na pravidelné mazání opalovacím krémem a miminka přímému sluničku nevystavujte ideálně vůbec

Do batůžku přibalte náhradní oblečení nejen pro dítě ale i pro sebe.
Miminko často kojte. Zároveň je důležité dítě kontrolovat, vyndavat ho z šátku nebo nosítka, aby se protáhlo a ,,vyvětralo“. Děti jsou propocené, tak je fajn vytáhnout náhradní oblečení:-).

A hack na závěr pro všechny, co nosí svoje děti. Mrkněte na @zkusmerino, kde mají bezva vychytávku z merino vlny, kterou si můžete položit na hrudník mezi sebe a miminko. V létě jako když najdeš a nepotíš se jako prasátko. Nebo potíš, ale cítíš se líp.